İş Güvenliği Eğitimi

Günümüzde bütün mesleklerde hemen hemen birçok iş kazası yaşanmaktadır. Bunlar çevre şartları veya insanın kendi dikkatsizliğinden veya dalgınlığında meydana gelen kazalardır. Bu yaşanan kazaları en az riske indirmek için verilen eğitime iş güvenliği eğitimi denmektedir. İş güvenliği eğitimi birçok amaç içerir.

Bunlar çalışan işçilere çalışmak için güvenli bir ortam yaratmak, işin verimini arttırmak, işçi ile iş arasında sağlıklı bir bağ yaratmak ve maddi ve manevi bütün zararları ortadan kaldırmak.

Biz firma olarak iş güvenliği eğitimi içerisinde bunları size en iyi şekilde aktarmaya çalışacağız. İsg eğitimi diğer bir önemli eğitim konularımız arasında yer almaktadır. Aslında isg eğitimi ile iş güvenliği eğitiminin arasın pek bir fark yoktur. İsg eğitimi içeriğinde de insan sağlığına karşı oluşabilecek iş kazalarını en alt limite indirmek amaçlanır. Şimdi başka bir iş güvenliği birimimiz hakkında bilgi verelim

Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimi

Osgb çalışma bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir birimdir. Firma olarak osgb eğitimi vermekteyiz. Bu bölümümüzün amacı iş güvenliği hakkında sizleri bilgilendirmektir. Biz osgb eğitimi sırasında sizlere vereceğimiz eğitim konuları şunlardır. Uyarı işaretleri, çalışma malzemelerinin güvenli bir şekilde kullanımı, elektrik tehlikelerine karşı alınabilecek önlemler ve temizlik.

Firmamız osgb eğitimi kapsamında çalışanlara en iyi derecede hazırlamaya çalışıyoruz. Firmamız en iyi is güvenliği uzmanı ile sizleri iş esnasında yaşayabileceğiniz kazalara karşı alabileceğiniz önlemlere hazırlamaktadır. Uzmanlarımız is güvenliği uzmanı olabilmek için mühendislik, mimarlık, kimya ve fizik gibi bölümlerden mezun olup ve 40 saat gibi bir süre eğitim almışlardır.

Firmamız eğitim için is güvenliği uzmanı seçerken sizlere en iyi eğitim ve bilgiyi aktarabilmeyi hedeflemiş ve uzmanlarımızı ona göre seçmiştir. İşimizin hakkını en iyi şekilde yapıyor ve yapmaya da devam edeceğiz.

 

 

Hemen Ara
Navigasyon